REFERENT/-KA STUDIJNÍHO ODDĚLENÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA STUDIJNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný od 1. 4. 2018
- Požadujeme: VŠ vzdělání (případně SŠ vzdlěání s minmální 5 letou praxí v administrativě či vysokoškolském prostředí), aktivní znalost angličtiny slovem i písmem, organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost zvldáat pracovní zátěž, práce na PC, pokročilá znalost programů Word a Excel, znalost VŠ administrativy výhodou
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, dárkové poukazy Flexi Pass, zvýhodnění telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Zemánková Monika, e-mail: monika.zemankova@uhk.cz
Volné místo referent/-ka studijního oddělení pro lokalitu Hradec Králové.