OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ DOKONČOVACÍCH PRACÍ TISKOVIN

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ DOKONČOVACÍCH PRACÍ TISKOVIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 4. 2018
- Náplň práce: ruční práce s tiskovinami, práce u balicí linky, odpovědnost za zhotovení svěřené práce
- Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost a časovou flexibilitu
- Nabízíme: zaměstnání v prosperující společnosti a přátelském kolektivu, zaškolení a trvalou podporu nejen v začátcích, osobní ohodnocení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (po předchozí domluvě možný osobní kontakt) nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Kolářová Pavlína, e-mail: kolarova@dmservices.cz, tel.: 723 866 802 (volat v čase od 8:00 do 16:00 hod.)
Volné místo operátor/-ka ve výrobě dokončovacích prací tiskovin pro lokalitu Hradec Králové.