Asistentka - pouze pro OZP

  • Brno

Pracovní místo ( Asistentka - pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nutné si předem domluvit schůzku, na uvedené adrese se kontaktní osoba nenachází.
V případě zájmu volejte na 725 677 254 nebo 545 218 533 nebo posílejte životopisy na mail: prace@cbacorp.cz

Hledáme kolegyni na administrativní výpomoc. Pozice je pouze pro ID - chráněné pracovní místo. Pracoviště Brno - Líšeň.
Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, komunikativní typ
příjemné vystupování
pracovní nasazení a flexibilita
znalost MS Office nutností (Excel, Word)
základní znalosti účetnictví výhodou
vhodné i pro absolventy s praxí v administrativě
Nabízíme:
práci na HPP
zázemí stabilní dynamické společnosti
možnost profesního růstu
mladý kolektiv
po zaškolení možnost benefitů
platové ohodnocení dle prokazatelné praxe
Náplň práce:
zajištění administrativního chodu kanceláře
zakládání dokumentace spojené s chodem kanceláře
vyřizování telefonátů
vedení drobné agendy
evidence, rozdělování a ukládání pošty
vedení pokladny včetně vyúčtování pokladen na pobočkách
zajištění objednávek a komunikace s dodavateli
Zaměstnání na dobu: na půl roku s možností prodloužení
Volné místo asistentka - pouze pro ozp pro lokalitu Brno.