Údržbář/elektrikář

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Údržbář/elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Brtnická č.p. 57, 407 78 Velký Šenov
Požadujeme:
Vzdělání SOU/SŠ - obor elektro
Znalost automatizace/senzoriky
Platnou vyhlášku 50/§6
Znalost čtení el. dokumentace
Znalost bezpečnostních prvků a jejich zapojení
Ochota pracovat v pohotovsti
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní dopravu

Náplň práce:
Provádění oprav a údržby strojního zařízení v oblasti elektro
Plnění plánu údržby
Spolupráce na zajištění bezproblémového chodu strojů a zařízení ve společnosti

Kontakt: Telefonicky Po - Pá 07:00 - 15:00 nebo e-mailem
Volné místo údržbář/elektrikář pro lokalitu Velký Šenov.