Dominik Králík

Kuchaři - šéfkuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
Z:14.2.2018.A:6.9.2018. Místo výkonu práce Bravantice.
Místo vhodné i pro zaměstanenckou kartu.

Hotová jídla, minutková kuchyně. Čistota, pracovitost, samostatnost. Zaměstnanecké výhody: Zvýhodněné stravování a možnost levného bydlení. Osobní kontakt na výše uvedené adrese v pracovní dny od 10:00 do 12:00 hodin.
Volné místo kuchaři - šéfkuchaři pro lokalitu Bravantice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři - šéfkuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Dominik Králík
Ulice: 248
Město: Bravantice
PSČ: 742 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dominik Králík
E-mail: info@motobarbravantice.cz
Telefon: +420 608 077 775

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dominik Králík