ÚŘEDNÍK ODBORU INTERNÍHO AUDITU A KONTROLY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK ODBORU INTERNÍHO AUDITU A KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- znalost právních předpisů týkajících se územních samosprávných celků, finanční kontroly a účetnictví
- schopnost rychlé orientace v dalších zákonných normách
- schopnost týmové i samostatné práce při řešení zadaných úkolů
- analytické myšlení a schopnost prezentace a argumentace vlastních úsudků
- výborné organizační a komunikační schopnosti a vystupování
- ochota k osvojování nových znalostí a dovedností
- pečlivost, přesnost, smysl pro zodpovědnost, svědomitost a důslednost
- odolnost vůči stresu

Výhodou:
- znalosti z oboru kontrola, finanční kontrola, rozpočet, majetková oblast, veřejné zakázky
- praxe ve veřejné správě (zejména v oblasti výkonu interního auditu či kontroly)
- osvědčení o vykonání zkoušky k ověření zvláštní odborné způsobilosti dle zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění, správní činnost při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu
- řidičský průkaz sk. B

Náležitosti písemné přihlášky: dle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů
jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození zájemce; státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana); datum a podpis zájemce

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce: dle § 7 odst. 5 zákona č. 312/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů
strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a o dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku t