VÝROBCE BROUŠENÝCH KAMENŮ - OBSLUHA LINKY

  • Liberec

Pracovní místo ( VÝROBCE BROUŠENÝCH KAMENŮ - OBSLUHA LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* vylamování na vylamovacím stroji
* ruční sklepávání výrobků z folie
* drbání sukní - ruční i strojní
* obsluha similizační linky
Požadujeme:
* vzdělání SO, ÚSO
* schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
* komunikativnost
* schopnost práce v nepřetržitém provozu
* odpovědný přístup k práci
* ochota se učit novým věcem
Nabízíme:
* dobré platové podmínky
* náborový příspěvek
* kvalitní zaškolení a profesní rozvoj
* zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad vaší kvalifikace na danou pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona 179/2006 Sb.
Kontakt:
PRECIOSA, a.s.
Petra Stolínová
tel.: 488 114 233
email: petra.stolinova@preciosa.com
Volné místo výrobce broušených kamenů - obsluha linky pro lokalitu Liberec.