PLM SPECIALISTA / SW SPECIALISTA

  • Liberec

Pracovní místo ( PLM SPECIALISTA / SW SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- rozšiřování znalostí v oboru a jejich uplatnění u širšího interního týmu a přímo u zákazníka
Požadavky:
- analytické schopnosti - snadno najde propojení mezi SW možnostmi a praktickou využitelností
- komunikativnost - sdílí své znalosti v týmu, prezentuje myšlenky širšímu publiku
- IT rutina - snadno se zorientuje v práci s win a web aplikacemi
- programování - zkušenosti v práci s programovacími jazyky
- AJ - slovem i písmem
- středoškolské vzdělání
- zkušenosti s PLM výhodou
Nabízíme:
- individuální finanční ohodnocení
- pravidelná školení, odborné kurzy, certifikace (AJ)
- profesní zvyšování kvalifikace
- zázemí a růst ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- firemní teambuildingy
- bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou
Hlásit se e-mailem.
Volné místo plm specialista / sw specialista pro lokalitu Liberec.