Asistent/ka přípravy staveb

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Asistent/ka přípravy staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- výpomoc s legislativní přípravou stavební zakázky
- výpomoc při sestavení nabídek do soutěží a výběrových řízení
- zpracování objednávek na nákup materiálu a drobných stavebních dodávek
- zápisy z kontrolních dnů
- výpomoc při zaměřování staveb, přepis do elektronické podoby
- zpracování dodacích listů pro další evidenci,

Požadujeme:
- min.SŠ vzdělání
- znalost práce na PC a MS Office,
- řidičský průkaz skupiny B výhodou,
- bydliště v regionu Jablonec n.N./Liberec výhodou,
- komunikativní schopnosti, samostatnost, flexibilitu, aktivní přístup
- pečlivost, loajalitu, spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:
- jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
- motivační finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků, odměny za dosažené výsledky
- možnost dalšího vzdělání, profesní růst
- práci v zajímavém prostředí a mladém kolektivu
- nástupní mzda od 23 000,- Kč
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Benefity:
- bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, firemní akce a další.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis na e-mail: kariera@termil.cz.
Po jejich vyhodnocení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo asistent/ka přípravy staveb pro lokalitu Jablonec nad Nisou.