Svářeč

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-vzdělání ve strojírenském oboru nejlépe SOU s maturitou nebo event. OU+praxe v oboru min. 2roky
-svářečské dovednosti (dvě metody svařování výhodou TIG/WIG a MIG/MAG)
-přípravářské dovednosti (schopnost připravit a sestavit konstrukci podle výkresu)
-výborná znalost čtení výkresové dokumentace a schémat
-znalost značení svárů
-praxe v oboru nutná
-manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pracovitost
-schopnost a ochota učit se nové věci
Náplň práce:
-samostatný svářeč ve firmě O. K. NAVY, spol. s.r.o.
-sváření rámů a speciálních konstrukcí pro jednoúčelové stroje
-příprava postupů pro svařování (návrh technologie)
-přípravářské práce (příprava svařovacích ploch, řezání, vrtání…)
-sestavení konstrukce podle výkresové dokumentace
-podílení se na rozvoji specializované svařovny
-podřízenost vedoucímu svařovny
-100% práce ve výrobní hale v Novém Boru
Nabízíme:
-zázemí stabilní rostoucí technologické společnosti
-přátelský pracovní kolektiv
-zajímavou a rozmanitou práci v nově zařízené hale s novou technologii
-odpovídající platové ohodnocení
-podílení se na tvorbě firemních standardů
-možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
-práci na zajímavých projektech pro automobilový průmysl
-firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
-závodní stravování i další zajímavé firemní benefity
-Multisport karta
Nabízíme: jednosměnný/dvousměnný provoz
Volné místo svářeč pro lokalitu Nový Bor.