Optometrista/tka

  • Vyškov

Pracovní místo ( Optometrista/tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší odborné v oboru optiky, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, znalost práce v oční optice, znalost práce na PC (Word, Excel, skladový SW), znalost trhu s optickým zbožím (dioptrické, sluneční brýle, čočky, ...), praxe v oboru nebo na obdobné pozici
Popis práce: PP na dobu určitou, nástup dle dohody, měření zraku, prodej sortimentu oční optiky, drobné opravy brýlových obrub, příjem a expedice zboží, vedení skladové evidence, provádění inventur
Zaměstnavatel nabízí: práce v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště v dynamickém kolektivu, zaměstnanecké benefity, dobré platové podmínky
Kontakt: Doležel Petr, e-mail: dolezel@gemini.cz
Volné místo optometrista/tka pro lokalitu Vyškov.