Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VEDOUCÍ SKLADU - SUPERVIZOR

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SKLADU - SUPERVIZOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:14/2/2018 a:14/5/2018
Práce ve skladu s automobilovými díly. Práce na HPP, na dobu určitou.
Požadujeme:
- uživatelskou znalost práce na PC, především Excel, znalost IS SAP výhodou
- praxe v řízení VZV a automobilovém průmyslu výhodou
- anglický jazyk na dorozumívací úrovni nutný
Nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Pomocník/ce v obchodě Pracoviště: Kateřinská č.p. 59/2, Olomouc. Znalost vientnamštiny pro komunikaci s vedoucím výhodou. Dobrý zdravotní stav. Kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocník/ce v obchodě pro lokalitu Olomouc.
NTV STYLE s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Vedoucí prodejny Hledáme ideálně středoškoláka/vysokoškoláka se zaměřením na elektro nebo praxí na obdobné pozici. Potřebná je pro nás Tvá znalost a orientace v elektroinstalačním materiálu se zaměřením především na silnoproud a dovednost na PC (MS Office nutností, ...
JANČA & EMAS group s.r.o. Zlín, Inzerováno včera

doručovatel letáků Jak bude vypadat váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností (a domluvy s vedoucí/m) do schránek. *To je ...
Česká pošta, s.p. Český Těšín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit