Strojní údržbář

  • Vrdy

Pracovní místo ( Strojní údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme do svého týmu nové kolegy do úseku údržby.
Náplň práce: údržba výrobních strojů a zařízení - jeřábů
servisní práce, kontrolní činnost.
Požadujeme: SOU / SŠ vzdělání, zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení výhodou, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost,
flexibilita - třísměnný provoz.
Nabízíme: mzdové ohodnocení až 27.000,- (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky,…), nástupní mzda až 25.000,-, perspektiva dalšího odborného růstu, další firemní prémie, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Dolní Bučice.
Volné místo strojní údržbář pro lokalitu Vrdy.