Farmaceutický asistent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Farmaceutický asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Nemocniční lékárna, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 přijme

farmaceutického asistenta/ku

Počet volných míst: 1

Požadavky:

• odborná způsobilost – ukončené zdravotnické vzdělání v souladu s ustanovením § 19 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
• vhodné i pro absolventy
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců
• možnost ubytování pro mimobrněnské zájemce
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontakt: Profesní životopis zasílejte na adresu paní Renaty Šmardové, vedoucí farmaceutické asistentky Nemocniční lékárny FN Brno, e-mail: smardova.renata(zavinac)fnbrno.cz, tel.: 5 3223 2142
Volné místo farmaceutický asistent/ka pro lokalitu Brno.