úředníka/úřednice odboru majetkového

  • Brno

Pracovní místo ( úředníka/úřednice odboru majetkového ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Úřadu městské části města Brna, Brno - Královo Pole, Palackého tř. 59, 612 93,
vypisuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení funkčního místa úředníka/úřednice odboru majetkového
Nástupní plat dle délky praxe od 18 do 28 tis. Kč
platové podmínky: v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
místo výkonu práce: Úřad městské části města Brna, Brno-Královo Pole, Palackého tř. 59,
požadavky:
- VŠ fakulta stavební
- orientace v právních předpisech: zákon o obcích, zákon o zadávání veřejných zakázek, stavební zákon
- praxe ve veřejné správě výhodou
- bezúhonnost
- znalost práce na PC, MS Windows, Excell, internet
- dobrá schopnost komunikace, samostatnost, pracovitost, flexibilita
- nástup možný ihned
- zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Popis pracovní funkce:
Práce na přípravě, zajištění a ukončení investičních akcí školských objektů, vedení agendy veřejných zakázek těchto akcí včetně administrace dotací, zpracování každoročního plánu oprav škol a školek, spolupráce na přípravě podkladů pro činnost komisí, Rady a Zastupitelstva MČ Brno-Královo Pole.

Uchazeč doručí na ÚMČ písemnou přihlášku s těmito náležitostmi:
- jméno, příjmení, titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu