referent/ka oboru veřejných službeb

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka oboru veřejných službeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Úřadu městské části města Brna,Brno-Královo Pole, Palackého tř. 59, 612 93, Brno
vypisuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení funkčního místa - referent/ka oboru veřejných službeb
Nástupní plat dle délky praxe od 18 do 28 tis. Kč
místo výkonu práce: Úřad městské části města Brna, Brno-Královo Pole, Palackého tř. 59 Charakteristika pozice:
Vykonává pro úřad činnosti na úseku:
veřejných služeb - spolupráce se samosprávou v oblasti projednávání změn obecně závazných vyhlášek a nařízení statutárního města Brna
dopravy a silničního hospodářství - výkon působnosti silničního správního úřadu I. stupně na místních a veřejně přístupných účelových komunikacích městské části, mimo ZÁKOS
místních poplatků (MP za užívání veřejného prostranství, MP za lázeňský nebo rekreační pobyt, MP z ubytovací kapacity)
přestupků spadajících do působnosti Odboru veřejných služeb ÚMČ Brno-Královo Pole
vidimace a legalizace (ověřování)
Platové podmínky: se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v aktuálně platném znění.
Možnost nástupu do zaměstnání: ihned, příp dle domluvy
Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání dopravního, technického nebo právního zaměření
znalost zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů
znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
znalost zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, v platném znění
znalost zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti