pomocný řezník

Pracovní místo ( pomocný řezník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
zvýhodněné nákupy, příplatky na dopravu
nemusí být vyučení, praxe výhodou
Volné místo pomocný řezník pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

VEDOUCÍ VÝROBY MASNÝCH PRODUKTŮ Řeznictví Dědouch hledá schopného, ambiciózního, zkušeného člověk do nově vznikající výroby masných výrobků. Vaším úkolem bude znalostní, dovednostní a vizionářské zajištění celé výroby. Poskytneme výborné finanční ohodnocení a motivační podíl na ...
ŘEZNICTVÍ DĚDOUCH, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

PRODAVAČ/KA V ŘEZNICTVÍ Vyučení podmínkou, praxe výhodou, příplatky za svátky a víkendy + 13. plat, firemní benefity Volné místo prodavač/ka v řeznictví pro lokalitu České Budějovice.
Globus ČR, k.s. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

Prodavač/ka v řeznictví s bufetem Děláte lidem rádi radost? Jste komunikativní a máte zkušenosti s prodejem? Jihočeská masna přijme prodavačku/če do své řeznické prodejny s bufetem na nám. Přemysla Otakara II. Nabízíme: pohodovou práci po celý rok v pracovní dny - volné něděle, ...
Jihočeská masna, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny