JPB TÁBOR s.r.o.

pomocný řezník

Odeslat

Pracovní náplň
zvýhodněné nákupy, příplatky na dopravu
nemusí být vyučení, praxe výhodou
Volné místo pomocný řezník pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný řezník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: JPB TÁBOR s.r.o.
Ulice: Husovo nám. 2864
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Plocha
Telefon: +420 606 600 905

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JPB TÁBOR s.r.o.