STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 3. 2018
- Náplň práce: zateplování panelového domu v Hradci Králové
1. fáze: oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu
2. fáze: zateplování pomocí sádrokartonů v interiéru
- Požadujeme: zkušenost se stavebními pracemi, spolehlivost
- Nabízíme: bonusy po dokončení projektu, možnost zprostředkování ubytování
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Třída ČSA 287, Hradec Králové), telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoby: Doychak Vladyslava, Kořínek Pavel, e-mail: v.doychak@gmail.com, tel.: 776 639 180, 605 732 206
Volné místo stavební dělník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.