VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, možnost zkráceného pracovního úvazku či DPP, DPČ, nástup dle domluvy
. Náplň práce: poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu, zpracování osobních výživových plánů pro klienty Světa zdraví dle Metabolické diagonostiky KNT
- Požadujeme: znalosti na úrovni min. SŠ vzdělání, vztah ke zdravotnímu životnímu stylu, odborné vzdělávání v oboru výživy (minimálně kurs Nutris, Nutri Academy nebo obdobný), ochotu a schopnost učit se, aktivitu a samostatnost, výborné komunikační schopnosti a zájem o práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
- Nabízíme: náročnou a zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě, dlouhodobou a perspektivní spolupráci, kontinuální odborné vzdělávání v oboru, jistotu fixní mzdy + vysoké odměny, zajištěnou klientelu
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mailovou adresu: cv@svet-zdravi.biz nebo zavolejte na tel. číslo 605 564 665 (kontaktní osoba: Bc. Nikola Kratinová)
Volné místo výživový specialista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.