Agron Djeladini

POMOCNÝ KUCHAŘ

Odeslat

Pracovní náplň
12.2.2018 - provozovna rychlého občerstvení, výroba pizzy, chorvatských specialit - burku. I základní vzdělání, i bez praxe. KONTAKT: Djeladini Argon, tel.: 608 204 184 nebo osobně na adrese Náměstí 26/25, Mikulov, denně mezi 10.00 - 15.00 hod.
Místo výkonu práce: Mikulov
Volné místo pomocný kuchař pro lokalitu Mikulov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÝ KUCHAŘ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Agron Djeladini
Ulice: Náměstí 26
Město: Mikulov
PSČ: 692 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Argon Djeladini
Telefon: +420 608 204 184

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Agron Djeladini