Zdeněk Pospíšil - SPORT-GRIL

Kuchař / Kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 5.9.2018 !!!
První kontakt osobní, telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- základní vzdělání + prokazatelná praxe min. 2 roky
- vyučen v oboru, bez praxe, vhodné pro absolventy - zaměstnavatel zaučí

Místo výkonu práce: SPORT - Gril, Petříkov č.e. 46, Ostružná
Pracovní doba: obvykle turnus krátký dlouhý týden

Zaměstnavatel nabízí:
- ubytování v příjemném horském prostředí v době výkonu práce, nebo sezóně dle dohody
- zvýhodněná strava

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na provozovně zaměstnavatele, vždy od 10:00 - 17:00hod
- telefonicky denně na tel. čísle: 602 424 288
- na e-mail: sport.grill@seznam.cz
Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Ostružná.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař / Kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Zdeněk Pospíšil - SPORT-GRIL
Ulice: č.e. 46
Město: Ostružná
PSČ: 788 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Pospíšil
E-mail: sport.grill@seznam.cz
Telefon: +420 602 424 288

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Pospíšil - SPORT-GRIL