PRACOVNÍK-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH/PRACOVNÍ ASISTENT-KA

  • Opava

Pracovní místo ( PRACOVNÍK-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH/PRACOVNÍ ASISTENT-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Koňařík Bakošová Beáta PhDr., tel.: 739 404 544 , e-mail: poradna@animaviva.cz. Strukturovaný životopis odešlete nejpozději do 25.2.2018 na emailovou adresu: poradna@animaviva.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a na výběrové řízení.
Požadujeme: splnění kvalifikačních podmínek dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách výhodou, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup k práci a komunikační dovednosti, vlídný, empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, schopnost individuální práce s jednotlivcem i práce se skupinou. Zkušenosti v poskytování odborného sociálního poradenství a práce s cílovou skupinou osoby s duševním onemocněním jsou výhodou.
Pracoviště: Sušilova 1, Opava, nástup:1.3.2018. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Volné místo pracovník-ce v sociálních službách/pracovní asistent-ka pro lokalitu Opava.