Skladníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK/CE
Náplň práce: Přebírání materiálu na sklad a jeho kvalitativní a kvantitativní kontrola. Účetní příjem materiálu do IS. Kontroly stavu skladovaného materiálu, vychystávání materiálů do výroby, evidence chybějícího materiálu. Pravidelné inventury
Požadujeme: Samostatnost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita, učenlivost. Základní znalost práce na PC. Fyzickou zdatnost (zvedání břemen).
Výhodou - praxe na pozici skladník (min. 1 rok), řidičský průkaz na VZV
Nabízíme tyto benefity: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, profesní školení a vzdělávání, jazykové kurzy, kariérní rozvoj, množství dalších benefitů
Kontakt: tel.: 730 130 823, e-mail: lenka.remesova@robe.cz
Volné místo skladníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.