Pracovník-pracovnice infocentra

  • Prachatice

Pracovní místo ( Pracovník-pracovnice infocentra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platové zařazení: 8 - dle nařízenení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, dle praxe + po zkušební době příplatek.
Pracovní poměr: na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou.
Předpokládaný nástup: duben 2018.
Místo výkonu práce: Infocentrum Prachatice, Velké náměstí 1, Prachatice 383 01.
Pracovní náplň:
- zprostředkování informací
- aktivní komunikace s návštěvníky
- prodej vstupenek a zboží
- příprava podkladů pro tiskové materiály
- obsluha webových stránek
- administrativa spojená s provozem Infocentra
Požadavky na vzdělání:
- středoškolské vzdělání s maturitou humanitního nebo ekonomického směru
- popř. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na cestovní ruch
Další požadavky:
- aktivní znalost min. 1 světového jazyka AJ nebo NJ ( znalost obou výhodou )
- velmi dobrá orientace v oblasti cestovního ruchu
- výborná znalost regionu Prachatice a Šumava
- schopnost aktivně komunikovat
- dobrá znalost práce na PC
- zkušenosti v oboru výhodou
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- práce v zajímavém a pestrém oboru
Přihlášky společně se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete nebo osobně doručte do 23.2.2018 do 17.00 hodin na adresu Infocentrum Prachatice, Velké náměstí 1, Prachatice. Obálku označte Výběrové řízení - Infocentrum
Podrobné informace podá paní Věra Houšková, DiS, na tel: 727 901 145, vhouskova@kisprachatice.cz
Volné místo pracovník-pracovnice infocentra pro lokalitu Prachatice.