PROGRAMÁTOR/KA POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ

  • Most

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici Programátor. Požadavky na uchazeče:
- VŠ nejlépe v oboru informační technologie se zaměřením na databázové systémy
- Zkušenosti v programování databázových aplikací a vytváření tiskových reportů
- zkušenost s některým z programovacích jazyků:
- Borland Delphi 5 nebo řada Delphi XE (XE6), C#, ASP.NET, HTML, JavaScript, CSS, vývojové prostředí Visual Studio 2008 a vyšší
- Znalost externích komponent DevExpress vítaná
- Schopnost programovat v SQL jazyku s využitím databázových serverů MS SQL, ORACLE
- ŘP sk. B,
Nabízíme: mzdu + osobní ohodnocení + firemní benefity.
PROFESNÍ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: obchod@m-pro.cz
Volné místo programátor/ka počítačových aplikací pro lokalitu Most.