VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ÚSEKU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ÚSEKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Orsák Vlado, tel.: 353348416, e-mail: personalni@bristolgroup.cz

Co Vás čeká
- Řízení HR týmu.
- Spolupráce s vedením firmy při vytváření a naplňování personálních procesů (nábory, reporting, hodnocení, odměňování, vzdělávání, benefitní program, podniková kultura atd.)
- Vedení personálně právních záležitostí spojených s nástupy nových zaměstnanců, interními přesuny, ukončováním pracovního poměru. Příprava a realizace přijímacích a propouštěcích procedur ve firmě.
- Jednání s externími organizacemi (úřady práce, sociální úřady, inspektoráty bezpečnosti práce apod.).
Administrace HR databázových systémů a nástrojů.
- Sledování legislativních změn v oblasti pracovněprávní problematiky.
- Poskytování poradenství a konzultací v rámci HR problematiky

Co nabízíme
- Jistotu práce u zavedeného, stabilního a perspektivního zaměstnavatele
- Dobré mzdové ohodnocení + pololetní prémie
- Možnost profesního a osobního růstu
- Zaměstnanecké benefity - např. příspěvek na stravování, na dovolenou, na dětskou rekreaci, na penzijní nebo životní připojištění

Co požadujeme
- Znalost platné legislativy
- Praxe v oboru minimálně 3 roky
- Znalost práce na PC, výhodou program RON
- Organizační a komunikační schopnosti, profesionální přístup k plnění úkolů, odolnost vůči stresu, samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, korektní a vstřícné vystupování.
- Znalost ruského jazyka
Volné místo vedoucí personálního úseku pro lokalitu Karlovy Vary.