Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt: pí Engel Adéla, e-mail: kso@kso.cz (životopisy zaslat na uvedený e-mail)

Požadujeme:
- práce na PC (Excel, Word)
- řidičský průkaz skupiny B
- základní znalost AJ, NJ a RJ výhodou
- zkušenost s veřejnými zakázkami výhodou
- praxe v oboru marketingu a obchodu výhodou
- znalost grafických programů Corel a Photoshop výhodou
- zkušenost se správou internetových stránek výhodou
- komunikativnost, flexibilita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- osobní ohodnocení po 3 měsících
- v případě vyššího vzdělaní a delší praxe plat od 20 000Kč

1. kolo výběrového řízení se bude konat 14. 3. 2018 bez účasti uchazečů na základě obdržených životopisů.
Vybraným uchazečům bude zaslána pozvánka s přesným termínem osobního pohovoru v rámci 2. kola.
Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a výpisem z rejstříku trestů (ne starším než 3 měsíce) do 9. 3. 2018.
Volné místo specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu pro lokalitu Karlovy Vary.