Účetní všeobecní

  • Hodonín

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Koupelní 3760/4, 695 01 Hodonín. Požadavky: ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost PC, znalost účetních zákonů, zpracování mezd, tvorba účetních závěrek, praxe v oboru, znalost účetního programu Pohoda výhodou, spolehlivost, pečlivost, samostatnost. Nabízíme: práci v příjemném prostředí, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, zapracování při nástupu. Životopisy a průvodní dopisy zasílejte na e-mailovou adresu: artemisia@hotelpanon.cz
Případně osobně na účtárně hotelu. Kontaktní osoba Anna Kohoutková, tel. 518 341 243.
Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Hodonín.