počítačový grafik/čka

  • Hodonín

Pracovní místo ( počítačový grafik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Tyršova 3363/4, 695 01 Hodonín. Podmínkou je praxe v oboru minimálně 5 let, perfektní znalost ADOBE INDESIGN a velmi dobrá znalost ILLUSTRATOR a PHOTOSHOP podmínkou, dále požadujeme kreativitu, samostatnost, pečlivost, odpovědnost. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, moderní vybavení (první a jediná instalace tiskového stroje IGen 5 v ČR), možnost profesního vzdělávání a profesního růstu.
Jedná se převážně tvorba grafických návrhů, předtisková příprava, komunikace se zákazníky - převážně sazba časopisů, novin, brožur, knih a další.
Profesní životopis zasílejte elektronicky na adresu: brazdavyd@seznam.cz
Volné místo počítačový grafik/čka pro lokalitu Hodonín.