Technický pracovník

  • Chlumec

Pracovní místo ( Technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- evidence, správa a likvidace majetku
- uzavírání nájemních, kupních, darovacích smluv
- vyjadřování se ke stavebním řízením včetně uzavírání smluv a zřízení věcného břemene, práva stavby,
realizační smlouvy
- příprava stavebních řízení
- příprava podkladů pro jednání Dozorčí rady
Požadujeme:
- min. úplné středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
- doložitelná praxe v oblasti nakládání s majetkem
- orientace v příslušné legislativě (zákon o státním podniku, občanský zákoník, katastrální a stavební zákon)
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost reagovat na změny
- schopnost týmové práce
- samostatnost, iniciativa, aktivní přístup k řešené problematice
- schopnost studovat a vzdělávat se v oboru
- znalost práce s PC - Word, Excel, MISYS
Nabízíme:
- odpovídající mzdové podmínky
- perspektivní zaměstnání
- odborné vzdělávání
- nadstandartní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku,
příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, SICK DAYS, stravovací tikety)
Termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení či změny na dobu neurčitou
Místo výkonu práce: Podnikové ředitelství Palivového kombinátu Ústí, s. p., Hrbovická 2, Chlumec, PSČ 403 39
V případě Vašeho zájmu stát se členem našeho týmu, zašlete nám do 8. 3. 2018 svůj životopis a motivační dopis na jednu z níže uvedených adres. Do předmětu či na obálku uveďte prosím TECHNICKÝ PRACOVNÍK IV
Kontaktní adresa firmy - Palivový kombinát Ústí, státní po