Asistent/ka prodeje nábytku

  • Vranovice

Pracovní místo ( Asistent/ka prodeje nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt emailem nebo telefonicky (Po-Pá 7-15:30)

Zavedená rodinná nábytkářská firma s 28 letou historií na trhu, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí naší dynamické a úspěšné firmy.
,,Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.
Náplň práce:
Aktivní prodej a odborné poradenství v oblasti kompletních interiérů
Profesionální zákaznický servis
Zpracování 3D návrhů v programu PRO100 - znalost programu není podmínkou, zaškolíme
Zodpovědnost za svěřené zakázky, chod a vzhled prodejny
Denní komunikace se zákazníky

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo výuční list
Pokročilá znalost práce na PC
Vstřícný, pro-aktivní a pozitivní přístup
Orientaci na výsledky
Spolehlivost
Výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
Čistý trestní rejstřík
PLATOVÉ PODMÍNKY:
Měsíční fixní mzda, provize z prodeje a mnoho dalších benefitů.

Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu.
Ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce.
Možnost profesního růstu.

Zaměstnanecké benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování
Závodní stravování
Zajištěný pitný režim
Bonusy/prémie
Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky/služby
Věrnostní benefity
Provize z prodeje
Firemní akce
Možnost si nadpracovat hodiny
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Lipová 692, Vranovice 691 25
Volné místo asistent/ka prodeje nábytku pro lokalitu Vranovice.