Projektant

  • Kuřim

Pracovní místo ( Projektant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (7-16 hod.)
Společnost PROFIFLEX s.r.o. zabývající se dodávkami stínící techniky (žaluzie, markýzy, rolety, slunolamy) pro administrativní budovy a rodinné domy, vypisuje výběrové řízení na pozici PROJEKTANT

Náplň práce:
- navrhování technických řešení a následné odsouhlasování výkresové dokumentace s architektem/projektantem a zákazníkem
- vypracovávání podkladů pro poptávky na dodávku komponent a zařízení
- zadávání do výroby
- tvorba montážní dokumentace
- účast při realizaci zakázek
- spolupráce s Project Managerem, obchodníkem a montérem
- aktivní komunikace se zákazníkem a dodavateli

Požadujeme:
- výborná znalost programu AutoCad
- uživatelská úroveň MS Word, Excel, Outlook, Internet
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- profesionální přístup, schopnost prezentace, pečlivost, preciznost, zodpovědnost
- schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce
- řidičské oprávnění sk. B výhodou
- znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení (roční prémie až 50.000,- Kč)
- zajímavou práci na prestižních projektech (Kampus MU Brno-Bohunice, Trinity Brno, FIT Brno-Královo Pole, IBM Brno-Královo Pole, atd.)
- zaškolení
- místa realizací: Brno, ČR
- přátelský kolektiv
- služební telefon s neomezeným voláním
- sleva na firemní výrobky
- práce na plný úvazek
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Nástup: možný ihned
- Místo: Kuřim
Volné místo projektant pro lokalitu Kuřim.