Prodavači potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavači potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky nebo emailem.

Upřesňující informace:

Výhodou vyučení v oboru prodavač potrav. zboží, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC (uživatel).

Místo výkonu práce: Nedvědice 40
Volné místo prodavači potravinářského zboží pro lokalitu Nedvědice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

obsluha čerpací stanice POŽADAVKY: vzdělání SOU/SŠ (výhodou v oboru prodavač), znalost práce na PC, bezúhonnost KONTAKT: Reindl Karel, tel.: 606613143 Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Strakonice.
Karel Reindl Strakonice, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka - pokladní Místo výkonu práce: OD PRIOR Prachatice, Vodňanská 46, Prachatice Pracovní úvazek: 35 hod. týdně Pracovní doba: pondělí až pátek + 2 soboty v měsíci Prac. poměr : doba určitá s možností prodloužení Požadavky: praxe výhodou Mzda: od 10 940,- Kč ...
PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Prachatice, Inzerováno před 3 dny

POKLADNÍ A PRODAVAČ/KA POKLADNÍ A PRODAVAČ/KA Popis práce: - Obsluha zákazníků - Manipulace s penězi - Zpracování oděvů - Práce ve stoje - Práce v úzkém kolektivu Kritéria a požadavky: - Invalidní důchod - Zdravotní stav dovolující určenou práci (stoj, chůze) - ...
MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. Klatovy, Inzerováno před 3 dny