PRACOVNÍK ÚDRŽBY VENKOVNÍCH PLOCH

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK ÚDRŽBY VENKOVNÍCH PLOCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Soukenné nám. 157/8, Liberec a výjezdy v rámci Libereckého kraje
Jsme mladá česká firma zajišťující efektivní správu budov, kanceláří, výrobních prostor, venkovních ploch a zahrad. Do našeho teamu hledáme uchazeče na pozice - pracovník údržby venkovních ploch.
Náplň práce:
- zajištění úklidu a údržby venkovních ploch areálu - výrobních hal, skladů a jiných komerčních objektů dle aktuální objednávky
- drobné zahradnické práce, odklízení listí a sněhu, zametání
- třídění materiálu
- výjezdy v rámci Libereckého kraje
Požadavky:
- dobrou fyzickou zdatnost a chuť do práce
Nabízíme:
- prémie za kvalitu práce
- příspěvek na stravování
- možnost ubytování
- různorodou práci a pohodovou atmosféru
- práci na HPP
Hlásit se e-mailem, telefonicky každý všední den od 9.00 do 17.00 hod., popř. osobně v Liberci, Soukenném nám. 157/8, každé úterý od 10.00 do 16.00 hod.
Volné místo pracovník údržby venkovních ploch pro lokalitu Liberec.