Vedoucí provozního úseku

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Vedoucí provozního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ/SOU, trestní bezúhonost, zodpovědný přístup a pečlivost, samostatnost, komunikativní schopnosti, zájem o dlouhodobou spolupráci, pracovní nadšení, flexibilita, tvořivost, nápaditost. Praxe výhodou.
Náplň práce: koordinace práce, pokojských, pradlen, údržby, zpracování plánů směn, zajištění provozu, komunikace mezi ostatními úseky domova.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, smysluplnou práci v příjemném prostředí, zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek, odměna za dosažení životního jubilea.
Pracovní doba pondělí - pátek
7,00 - 15,30hod.
Mzda je uváděna ve výši, které dosahuje po zkušební době.
V případě zájmu pište na uvedený e-mail nebo volejte Po-Pá.
Místo výkonu práce: Náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou.
Volné místo vedoucí provozního úseku pro lokalitu Zruč nad Sázavou.