PEČOVATEL/-KA (PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH)

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PEČOVATEL/-KA (PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný dle domluvy
- Náplň práce: zajišťuje pomoc při osobní hygieně, stravování a oblékání; podpora jednoduchých pracovních aktivit klientů; spolupráce s dalšími pracovníky při péči o klienta; vedení dokumentace průběhu služby, podpora jednoduchých denních aktivit klientů.
- Požadujeme: minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost, zápočtový list o předchozího zaměstnavatele, vyplnění osobního dotazníku a dalších tiskopisů potřebných k nástupu do zaměstnání, prohlášení o praxi pro zařazení do příslušného platového stupně
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; příplatek za směnnost a ošetřovatelství, po zapracování navíc osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (v čase od 8:00 do 15:00 hod.) nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Mgr. Tomková Kamila, tel.: 724 238 171, e-mail: ktomkova@ddhk.cz
- Příjem přihlášek průběžně
Volné místo pečovatel/-ka (pracovník/-ice v sociálních službách) pro lokalitu Hradec Králové.