Finanční analytik

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( Finanční analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
* VŠ ekonomického směru (vhodné i pro absolventa)
* SŠ ekonomického směru s praxí
* dobrý znalost práce s PC, zejména s excel
* orientace v účetnictví
* analytické schopnosti a logické myšlení
* samostatnost, pečlivost a flexibilita
* týmová spolupráce
* řidičský průkaz sk. B
* anglický jazyk výhodou
Popis činnosti:
* zodpovědnost za vedení svěřené účetní agendy akciové společnosti
* účtování nákladových faktur, časového rozlišení, finančních vydaných faktur, řešení škod a dobropisů
* příprava podkladů pro finanční audit, DPH, Intrastat apod.
* komunikace s úřady a institucemi
* správa datových schránek společnosti ve skupině
Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* míru samostatnosti a odpovědnosti
* odpovídající ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení)
* stravenky
* dovolená navíc
* nástup ihned nebo dle dohody
PRVNÍ KONTAKT EMAILEM NEBO TELEFONICKY
Volné místo finanční analytik pro lokalitu Velká Bíteš.