Junior Test Engineer - TESTOVACÍ INŽENÝR/KA ELEKTRONIKY - Vysočina, Praha

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Junior Test Engineer - TESTOVACÍ INŽENÝR/KA ELEKTRONIKY - Vysočina, Praha ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Váš profil:
- Úspěšně dokončené studium v oblasti elektroniky či IT nebo podobná kvalifikace
- První zkušenost např. v rámci praxe při studio v oblasti softwarového testování výhodou
- Zájem o automotive oblast
- První zkušenost s programováním – C, znalost sběrnice CAN, LIN, MOST, CANape, případně CANoe
- ISTQB Certified Tester certifikace výhodou
- Znalost anglického nebo něměckého jazyka nutností
- Ochota pro zaškolení v Německu ( délka dle zkušeností )
Vaše náplň práce:
- Plánování a realizace automatizovaného softwarového testování
- Analýza výsledků a tvorba reportů těchto testů
- Přizpůsobit projektově – specifické strategie testování s ohledem na specifikace produktu a procesu
- Podpora vývoje software v kooperaci s technickou kontaktní osobou ze strany zákazníka
- Technická koordinace testování software
Nabízíme:
- Možnost denně komunikovat anglicky, příp. i německy
- Získat zkušenosti/praxi ve výše uvedených oblastech
- Možnost kariérního postupu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na stravné ve formě stravenek
- Flexi Passy
- Nealko nápoje zdarma
- Firemní akce
- Jazykové kurzy
- Pohodový tým
- Flexibilní pracovní dobu
- Smlouva na dobu neurčitou
První kontakt emailem
Volné místo junior test engineer - testovací inženýr/ka elektroniky - vysočina, praha pro lokalitu Žďár nad Sázavou.