LOGISTIK MONTÁŽE JUNIOR

  • Liberec

Pracovní místo ( LOGISTIK MONTÁŽE JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-čistit a balit výstupní zakázky
-tvořit soupis nepoužitého materiálu při realizaci zakázek
-kontrolovat kompletnost přibalovaného materiálu podle Delivery note
-zakládat vratky do systému pro stornovaný materiál
-neoriginálně zabalené díly nově přebalovat a zadávat ke kontrole a označení ID

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen či středoškolák
-zkušenost v oboru výhodou
-preciznost je nezbytná
-musíš umět uživatelsky s PC (MS Office),praxe s IS HELIOS velkou výhodou
-musíš být taky aktivním řidičem sk. B
-výhodou je mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme)
-výhodou je i znalost AJ (cizojazyčná výkresová dokumentace)
-pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno…

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-dvousměnný provoz PO - PÁ (ranní/odpolední)
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
Volné místo logistik montáže junior pro lokalitu Liberec.