Obchodní referent/ka DIY

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka DIY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rodinná firma Hettich hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Obchodní referent DIY „Do it yourself“. Zaměstnání je na zkrácený úvazek(4 hod/den)bez možnosti prodloužení na plný úvazek.

Pracovní náplň:
-Administrativní zpracování objednávek (potvrzení,objednání zboží,zajištění fakturace,vyskladnění zboží)
-Pravidelná komunikace se zákazníky a kolegy na německé centrále
-Vyřizování zákaznických reklamací
-Komunikace s obchodními zástupci v terénu a se servisními a spedičními firmami.
-Podpora při novém zalistování produktů a odběratelů, změně sortimentu a při přestavbách prodejních ploch.

Požadavky:
-Ukončené středoškolské vzdělání
-Komunikativní znalost AJ
-Základní znalost NJ velkou výhodou
-Uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft Office, Znalost SAP výhodou)
-Samostatnost, flexibilitu, pečlivost

Zaměstnancům nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Dále poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění.
Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: 566 692 175 nebo na webu www.hettich.com. Své životopisy zasílejte na adresu: Personal_HCR@de.hettich.com
Volné místo obchodní referent/ka diy pro lokalitu Žďár nad Sázavou.