Účetní - Junior

  • Rohatec

Pracovní místo ( Účetní - Junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ÚKOLY:
- Samostatné účtování opakujících účetních operací (přijaté a vystavené faktury, bankovní výpisy, pokladní doklady a dalších účetní operace)
- Příprava základních podkladů pro měsíční reporting, DPH a závěrkové práce;
- Vedení a účtování pokladních a bankovních dokladů
- Spoluúčast na měsíčních / ročních závěrkách
- Archivace dokumentů a správa dokumentů elektronických databází
- Vedení a účtování pokladny

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- předchozí zkušenosti se zpracováním účetnictví výhodou, nikoli podmínkou (pozice je vhodná i pro absolventy)
- základní znalosti účetních postupů, orientace v problematice
- AJ mírně pokročilá úroveň
- Výborná znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost při vykonávání svěřené práce
ochota učit se novým věcem, flexibilita

CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
• Práci v přátelském kolektivu;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění nebo Kafeterii, týden dovolené navíc, závodní stravování, příděl cukrovinek)
• Nástup dohodou, možno ihned
Volné místo účetní - junior pro lokalitu Rohatec.