CREDIT PARTNER, s.r.o.

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA pro Prahu a Střední Čechy

Odeslat

Pracovní náplň
Pro Reality11 Partner - Praha a Střední Čechy přijmeme REALITNÍ MAKLÉŘE/KY.

Lokalita: Praha a Středočeský kraj

Co Vám nabízíme?
- vysoké odměny za odvedenou práci
- služební automobil Volkswagen Passat nebo Golf
- kontinuální systém vzdělávání
- zázemí silného realitního holdingu
- kancelář bez nesmyslných poplatků
- možnost kariérního růstu
- vyspělý IT systém pro správu zakázek a inzerci
- backoffice podporu včetně asistentky pobočky
Co budete u nás dělat?
- aktivně vyhledávat nemovitosti k prodeji
- zprostředkovávat koupi, prodej, pronájmy nemovitostí
- vytvářet prezentace nabízených nemovitostí
- provádět prohlídky nemovitostí
- vést obchodní případy
- komunikovat s klienty, právníky, katastry nemovitostí
Co byste měli umět?
- samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity
- komunikovat osobně i po telefonu
- reprezentativně vystupovat
- být spolehlivý a zodpovědný
- mít obchodní myšlení
- umět pracovat s PC (Word, email, internet)
- aktivně řídit (sk. B) a mít auto
- flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta

Životopis zasílejte na: trojan@reality11.cz

Preferujeme lidi se zkušenostmi z oblasti prodeje nemovitostí, finančních a pojišťovacích produktů, profesionální obchodníky.

Nabízíme různé možnosti spolupráce.

Napište nám, rádi Vás poznáme.
Volné místo realitní makléř/ka pro prahu a střední čechy pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REALITNÍ MAKLÉŘ/KA pro Prahu a Střední Čechy

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: CREDIT PARTNER, s.r.o.
Ulice: Sokolovská 270
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Trojan
E-mail: trojan@reality11.cz
Telefon: +420 774 208 155

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CREDIT PARTNER, s.r.o.