AESCULUS v.o.s.

Lékárník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Evropská 41, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20-35 hod/týdně). Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: lékárník/ce v zavedené, neřetězové lékárně. Pracovní doba: 2 směny v rozmezí 8:00-17:00 h. Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru farmacie. Nabízíme: příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, stravenky, ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo lékárník/ce pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 08. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: AESCULUS v.o.s.
Ulice: Evropská 1566
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: PharmDr. Eugenie Chromá
E-mail: lekarna@lekarnacheb.cz
Telefon: +420 354 438 775

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AESCULUS v.o.s.