Stavební dělníci - finišerová četa

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Stavební dělníci - finišerová četa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STAVEBNÍ DĚLNÍCI - finišerová četa
Nástup možný ihned.
Práce probíhají pouze ve Zlínském kraji
POŽADUJEME: Manuální zručnost, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost. Řidičský průkaz skupiny B, C výhodou. Kladný vztah k technice výhodou, strojnický průkaz výhodou ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Dělník finišerové čety - pokládka asfaltu . Obsluha drobné mechanizace, zaučení jako obsluha finišeru.
NABÍZÍME: Práce v dynamicky se rozvíjející firmě, školení.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravné, svoz z místa bydliště na místo výkonu práce, každodenní návrat do místa bydliště, dobré platební podmínky- pravidelné měsíční prémie/odměny, poskytování firemních OOPP.
KONTAKT: telefonicky 727 815 921, osobně nebo zasílejte životopisy na e-mail: t.holcak@swietelsky.cz
ov. 28.3.19
Volné místo stavební dělníci - finišerová četa pro lokalitu Valašské Meziříčí.