Technici oddělení přípravy a kalkulací

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Technici oddělení přípravy a kalkulací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNICI ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A KALKULACÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vzdělání SŠ, VŠ stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou - vhodné i pro absolventy. Dobrá znalost MS Office, zejména Excel, praxe a zkušenost s programem ASPE, RTS - výhodou, znalost tvorby stavebních rozpočtů a znalost přípravy výroby výhodou, komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové práce.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava stavební výroby - podkladů, rozpočtování - tvorba cenových nabídek, poptávky se subdodavateli, komunikace s výrobou.
NABÍZÍME: Práci v dynamicky se rozvíjející firmě, práce v příjemném prostředí.
Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní telefon, možnost dalšího vzdělávání, školení, kurzy. Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 752 031, 727 864 902, osobně nebo e-mailem: d.polachova@swietelsky.cz
ov. email 3.5.2018
Volné místo technici oddělení přípravy a kalkulací pro lokalitu Valašské Meziříčí.