Fundraiser

  • Brno

Pracovní místo ( Fundraiser ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení: fundraiser

Renadi o.p.s.
Do našeho týmu hledáme člověka na pozici fundraiser
Jsme nová nezisková organizace, dynamicky rozvíjející se, poskytující 3 sociální služby a další aktivity v rámci menších projektů. Do našeho týmu hledáme nového kreativního člověka.

Náplň práce:

Vypracování strategie pro získávání nových finančních prostředků a volných zdrojů organizace, vyhledávání finančních zdrojů a realizace (dotační projekty firem, hithit kampaně, fondy, nadace, google adwords programy, ad.)
Hledání partnerů organizace, koordinace firemních dobrovolnictví, sbírkových projektů, prezentace organizace u dárců,

Požadavky:
sš, vš, voš vzdělání
praxe v oblasti fundraisingu výhodou - lze však nahradit zájmem o to naučit se nové věci a chutí do práce
strukturovanost, zodpovědnost, spolehlivost
výborné komunikační dovednosti
schopnost pracovat samostatně a komunikovat v týmu
kreativita

Termín nástupu: březen/duben 2018

Co nabízíme:
garance mzdy, procenta ze získaných finančních prostředků
případné navýšení mzdy získaných finančních prostředků
12,5 dní dovolené + 4 dny sick days
volná pracovní doba (kromě společných porad)
firemní večírky
zaškolení
možnost prodloužení zkušební doby
partnerský, respektující přístup
možnost prodloužení smlouvy
participativní management v organizaci
podpora vzdělávání
kreativní práci
dobrý tým

Výše úvazku: 0,5

Plat: 11.000 (hrubého)

Kontakty: Veronika Šuráňová, Tel: 776 174602

Své životopisy zasílejte na adresu veronika.suranova@renadi.cz do 1.3.2018 (předpokládané datum výběrového řízení je 9.3.2018 ). Vedle motivačního do