project manager průmyslového chlazení

  • Blatná

Pracovní místo ( project manager průmyslového chlazení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- návrh chladících okruhů a jejich komponent
- tvorba výkresů a technické dokumentace
- účast při výrobě a zkoušení
- řešení reklamací
- řešení nestandardních projektů
- jednání dodavateli i se zákazníky

Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské, v oboru strojírenství (obor energetická zařízení, Strojní chlazení, TZB a nebo konstrukce strojů)
- znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, Autodesk Inventor 3D, případně AutoCAD
- praxe v projekční činnosti výhodou, případně i absolvent
- aktivně cizí jazyk (NJ nebo AJ)

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- projektování a řízená výroby chladírenských zařízení a jejich komponent
- příspěvky na stravování
- příspěvky na dopravu do zaměstnání
- 30.000 až 45.000 Kč/měs. nástupní mzda s garantovaným nárůstem mzdy po zapracování (nebo lze uvézt: odpovídající mzdové ohodnocení)
- profesní růst (školení, seminářů a jazykových kurzů hrazených zaměstnavatelem)
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, prémie, příspěvek na dopravu
Volné místo project manager průmyslového chlazení pro lokalitu Blatná.