Šéfkuchaři

  • Havířov

Pracovní místo ( Šéfkuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-vyučen v oboru, min. vzdělání středoškolské s maturitou v daném oboru, případně ověřené dlouholeté zkušenosti na podobné pozici
- zkušenosti v samostatném vedení týmu
- ochota při aplikaci změn jak v technologii kuchyně tak myšlení celého Týmu.
- kreativitu s důrazem na kvalitu klasické i moderní gastronomii
- ochotu učit se novým věcem, zájem o gastronomii, sledování nových trendů a jejich aplikace do praxe
- smysl pro pořádek a čistotu
- příjemné jednání a vystupování, kreativitu, svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost
- odolnost vůči stresu
- ochotu přijmout odpovědnost za dobré jméno a minulost vybudované provozovny a snahu ji posunout a další krok dále..

Nabízí:
Pracovní poměr na dobu určitou (plný úvazek), po 6ti měsících možnost prodloužení nebo změny na dobu neurčitou

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zasílat životopisy na email.
Volné místo šéfkuchaři pro lokalitu Havířov.