Prodavači potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY/Zástupce vedoucí

  • Čáslav

Pracovní místo ( Prodavači potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY/Zástupce vedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů.
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se, praxe v prodeji masa min. 3 roky podmínkou, příjemné vystupování, trestní bezúhonost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami.
Nabízíme: práce pro stabilní českou společnost, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT.
V případě zájmu pro první kontakt pouze volejte od 8:00 do 17:00hod nebo pište na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Žižkovo náměstí 74, Čáslav 286 01.
Volné místo prodavači potravinářského zboží typu masna/uzeniny/zástupce vedoucí pro lokalitu Čáslav.