TECHNICKO - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE SERVISU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TECHNICKO - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pro rozšíření kolektivu servisu a logistiky hledáme nového pracovníka
- PP na dobu neurčitou, nástup duben 2018
- Náplň práce: zpracování zakázkových listů, skladová evidence, zajišťování logistiky, příp. servisní úkony na dílně i v terénu, fizicky náročnější práce
- Požadujeme: vzdělání technického směru, elektro či elektrotechniky výhodou, dobrá uživatelská znalost Office - MS Excel, Word a Outlook, řidičský průkaz sk. B (řízení dodávkového vozidla), znalost AJ výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, flexibilitu a zodpovědnost
- Nabízíme: dobré pracovní zázemí, motivační platové odhodnocení, stravenky, příspěvek na penzijní pojištěni, sickdays
- V případě zájmu životopisy prosíme zasílat na adresu: sivak@sivak.cz, do 28.2.2018
Volné místo technicko - administrativní pracovník/-ice servisu pro lokalitu Hradec Králové.